Wiadomości i forum

Wiadomości

Komunikacja jest bardzo ważna. By porozmawiać z pojedynczymi graczami w sąsiedztwie, użyj centrum wiadomości. Pamiętaj, że słowa także mogą wyrządzić krzywdę, dlatego zważaj na język jakim się posługujesz. Nigdy nikogo nie obrażaj i zawsze wyrażaj się w sposób kulturalny.

Wysyłanie wiadomości

Jeśli chcesz wysłać wiadomość, wprowadź nazwę odbiorcy w odpowiednim polu w centrum wiadomości. Poniżej wpisz swoją wiadomość i kliknij "Wyślij wiadomość" - gotowe!
Jeżeli natomiast otrzymasz wiadomość, ikona centrum wiadomości zacznie migać. Wysłane i odebrane wiadomości znajdziesz w skrzynce nadawczej i odbiorczej. Tam także możesz skasować wiadomości, których nie chcesz już posiadać.

Czat

By porozmawiać z innymi graczami ze świata, sąsiedztwa czy gildii, pociągnij okno czatu na dół (prawy, górny róg ekranu) i wybierz zakładkę, która cię interesuje. Pamiętaj, by zachowywać się odpowiednio i nie spamować.

Forum

Na forum ogólne gry możesz wejść przez odpowiednią ikonę w grze albo po prostu kliknąć ten link: http://forum.pl.forgeofempires.com

Wybór świata

Witaj ponownie, .

Zaloguj się do jednego ze światów, na którym już grasz:
  Zagraj na nieodkrytym przez ciebie świecie

   Nie jesteś ?

   Wyloguj

   blaaah