Wprowadzenie

Jako członek gildii możesz wspólnie z przyjaciółmi (albo nowymi znajomymi) grać i tworzyć silny sojusz na swoim świecie. Bycie członkiem gildii ułatwia życie. Dodatkowo, zyskujesz dostęp do czatu i forum gildyjnego, a przede wszystkim możesz dołączyć do wojen gildyjnych i walczyć za swoją gildię na specjalnie przygotowanej mapie!

Inni gracze mogą zaprosić cię do swojej gildii. Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem żadnej z nich, posiadasz też możliwość założenia własnej.

Szybko zauważysz, że gracze w gildii są bardzo pomocni. Będą cię odwiedzać i restaurować twoje budynki kulturowe (co oznacza, że mniejsza ich liczba będzie potrzebna do zachwycenia mieszkańców). Łatwiej także handlować z nimi po uczciwych cenach. Pamiętaj, że podobnego zachowania będzie się oczekiwać także od ciebie.

Idź do zakładki "Twoja gildia" w menu "Ranking i gildia". Tam możesz sprawdzić, czy zaproszono cię do jakiejś gildii. Jeśli tak, możesz do niej dołączyć, o ile ci się podoba. Możesz też oczywiście stworzyć swoją własną gildię i zostać jej dowódcą. W tym celu wymyśl odpowiednią nazwę, wpisz ją w odpowiednim polu i... gotowe! Możesz też zaktualizować swój herb i opis gildii, by były bardziej zachęcające. Możesz to uczynić w zakładce "Administracja", i także tam możesz zapraszać innych graczy.

Powodzenia!

Wybór świata

Witaj ponownie, .

Zaloguj się do jednego ze światów, na którym już grasz:
  Zagraj na nieodkrytym przez ciebie świecie

   Nie jesteś ?

   Wyloguj

   blaaah