Poziom gildii

Podnoszenie poziomu gildii podwyższy jej pozycję w rankingu i da cenne bonusy wszystkim jej członkom. Niektóre bonusy pomogą gildii na mapie wojennej, inne będą wspomagać bezpośrednio jej członków.

W oknie poziomu gildii (dostępne przez ikonę gildii w menu) możesz zobaczyć informacje dotyczące bieżącego poziomu i wymagań na wszystkie następne.

By przejrzeć nagrody i wymagania, możesz przechodzić do kolejnych poziomów, używając strzałek na dole okna poziomu gildii.

Jak podnieść poziom gildii

Aby podnieść poziom gildii, musicie zyskiwać potencjał. W tym celu należy zajmować i utrzymywać nowe tereny. Każdy kontrolowany sektor daje potencjał, a na końcu każdego dnia punkty potencjału gildii są przeliczane i dodawane do łącznej sumy, co przybliża was do zdobycia kolejnego poziomu gildii.


Bonusy gildii

Wraz z podnoszeniem poziomu gildii, następujące bonusy będą także wzrastać:

Bonus do prestiżu
Dodaje prestiż do dziennego rankingu prestiżu gildii.

Bonus do zasobów wsparcia
Zwiększa zasoby wsparcia gildii (bonus ataku/defensywy w GvG).


Bonusy członka gildii

Niektóre z poziomów będą także pomagać indywidualnym członkom gildii:

Premia do szkolenia
Skraca czas rekrutacji i powrotu do zdrowia jednostek (nowe czasy są wyświetlone w odpowiednich oknach).

Premia do badań
Każdego dnia ratusz produkuje dodatkowe Punkty Rozwoju.

Zniżki na budowie

Zmniejsza koszt monet i zaopatrzenia przy stawianiu nowych budynków o określony procent (oryginalny koszt jest widoczny w drzewku technologii, zredukowany natomiast w menu budowy).


Rankingi gildyjne

Istnieją dwa rankingi GvG: ranking gildii oraz ranking mapy.

Ranking gildii ma charakter ogólny i jest określony przez punkty prestiżu posiadane przez gildię, które można zdobyć z bonusów poziomów, uzyskiwanych dzięki podnoszeniu się poziomu gildii.

Prowincje mają swój własny ranking mapy, który jest określony przez potencjał gildii zdobywany na mapie. Dotarcie na szczyty rankingu mapy nie tylko zwiększy sławę gildii, ale także pozwoli na uzyskanie innych bonusów.

Każdego dnia, po przeliczeniu rankingów mapy, bonus do potencjału jest przyznawany trzem najlepszym gildiom. Bonusy są następujące:

 1. Najlepsza gildia - 15%

 2. Drugie miejsce - 10%

 3. Trzecie miejsce - 5%

Wybór świata

Witaj ponownie, .

Zaloguj się do jednego ze światów, na którym już grasz:
  Zagraj na nieodkrytym przez ciebie świecie

   Nie jesteś ?

   Wyloguj

   blaaah